تبلیغات ما کیفیت ماست

شرکت ارس فوم یک تامین کننده کامل خدمات لاستیک و پلاستیک در اصفهان و ایران  است. برندی که تمرکز آن بر ایمنی و امنیت یکپارچه در انواع کاربردها یا صنایع مختلف است ، شرکت ارس فوم در زمینه تولید و عرضه انواع فوم ها، کارتن پلاست ها، تاتامی ها،تجهیزات مهدکودک، کف پوش گرانولی و پلی کربنات ها فعالیت دارد.

این محصولات باید از بالاترین درجه برای اطمینان از ماندگاری و قابلیت اطمینان برخوردار باشند. این موارد اساسی با تسهیل تعدادی از کارکردهای مهم در صنایع ، به صورت روزمره مشاهده می شود. از مراکز خرید گرفته تا سالن های ورزشی ، مشاغل صنعتی و حیاط مدارس ، برای پر کردن این مناطق نیاز به محصولات با کیفیت بالا وجود دارد.

تشک و تاتامی در اصفهان

تاتامی  و کفپوش های لاستیکی در صنایع بهداشت جسمی و همچنین تعدادی از تنظیمات صنعت خدمات دارای اهمیت هستند. تشک می تواند در هنگام کفپوش سالن ورزشی یا فضای تمرین ، جایگزین نرم تر و ایمن تری باشد. تاتامی یکی از گزینه های محبوب کف سالن ورزشی است ، به خصوص در MMA و بوکس ، این امکان را برای شما فراهم می کند تا زمینی مناسب  که فرد روی آن سقوط می کند و بر روی آن می چرخدآسیبی نبیند. برای کاهش و با تراکم متنوع ، این امکان را برای تمرین خالی و مناطق تمرینی فراهم می کند. به عنوان راه حل های محبوب و قابل اعتماد در سالن های بدنسازی در سراسر ایران و اصفهان، این برنامه ها می توانند برای هماهنگی کامل با منطقه ارائه شوند.

چرا تاتامی؟

از طرف دیگر تشک های لاستیکی نه تنها گزینه های کفپوش با دوام هستند ، بلکه تعدادی از ویژگی های ایمنی را نیز تضمین می کنند. با ارائه یک بخش تشک بلند با شیار اضافه شده ، اینها برای بارها ، رستوران ها و آشپزخانه ها ایده آل هستند و به کارکنان این امکان را می دهند که بدون لغزش خطرات در پشت صحنه حرکت کنند. این موارد اغلب در صنایع سنگین دیده می شود که مایعات و مواد شیمیایی زیادی مورد استفاده قرار می گیرند و محیط کار بسیار ایمن تری را فراهم می کنند.

تاتامی-در-اصفهان

شکل 1

تاتامی اصفهان

این لایه ها با داشتن یک لایه خالی برای پوشش کف سخت ، برای محافظت از کف و کاربر مناسب هستند. گزینه های کفپوش صنعتی برای محافظت از کارگران ، ماشین ها و تجهیزات در طول کار روزانه در دسترس هستند ، یک لایه قابل اعتماد را نیز اضافه می کنید که به راحتی تمیز می شود و آب و هوا نخواهد داشت. به عنوان راه حل های کفپوش متراکم که از مواد درجه یک تولید شده اند ، می توانند از فشار بدون سایش و پارگی اطمینان حاصل کنند. ماندگاری طولانی و اضافه کردن یک سطح ایده آل و سنگین چسبیده به کف برای طیف وسیعی از صنعت مناسب است.

سرگرمی در فضای باز با تاتامی در اصفهان

زمین بازی و کف پوش های ورزشی در فضای باز یکی دیگر از گزینه های کف لاستیکی است که در سراسر کشور استفاده می شود. به عنوان کف که فعالیت منظم و تردد در پا را مشاهده می کند ، این مواد باید از مواد با دوام و ماندگار ساخته شود که مقاومت در برابر فشار ثابت و مداوم را تحمل می کند. نه تنها با دوام ، بلکه باید تمیز و نگهداری آنها آسان باشد ، زیرا در فضای مورد نظر در محل قرار گرفته اند. ایده آل برای زمین های بازی در مدرسه ، این گزینه های کف از لاستیک با کیفیت بالا ساخته شده است که امکان استفاده از کوسن های مخصوص ضربه را فراهم می کند. این امر باعث می شود سطح بسیار بهتری نسبت به بتن ، شن و ماسه یا تار که به طور سنتی مورد استفاده قرار می گیرد.

با وجود طیف کاملی از گزینه های کف پوش لاستیکی باکیفیت ، ارس فوم می تواند نیاز به محصولات درجه یک در اصفهان را ارائه دهد.

تاتامی-در-اصفهان

شکل 2

سالن ورزشی خانگی عالی درست کنیم

ایجاد یک سالن ورزشی خانگی ایده آل برای هر علاقه مندان به ورزش است و فضای شخصی را در اختیار شما قرار می دهد تا همانطور که دوست دارید طراحی کنید و از دلخواه خود استفاده کنید. به عنوان فضای شخصی خود می توانید اطمینان حاصل کنید که تجهیزات مورد نیاز را در اختیار دارید و ماشین آلات هرگز در صورت نیاز به آنها گرفته نمی شود.

چند عنصر برای دستیابی به مؤثرترین سالن بدنسازی در خانه باید در نظر بگیرید. که در مقاله بعدیبه آنها میپردازیم همراه ما باشید.

تاتامی در اصفهان (شرکت ارس فوم)

شما هم برای تهیه ی کفپوش های تاتامی در اصفهان میتوانید به شرکت ارس فوم مراجعه کنید.