تاتامی در اصفهان برای زیرزمین

کفپوش لاستیکی یک گزینه کف پوش همه کاره، با دوام و سازگار با محیط زیست است که برای بسیاری از اتاق های خانه مناسب است؛ اما ویژگی های عملکرد آن باعث می شود که به خصوص در محیط های زیرزمین مناسب باشد. در حالی که کفپوش لاستیکی اشکالاتی دارد که باید از آن آگاه باشید، در کل این ماده با ماندگاری ایمن است که می تواند آب، قالب، لکه ها و رطوبت را کنترل کند که می تواند در دنیای زیر طبقه زیرزمین وجود داشته باشد.

مقاومت در برابر رطوبت

در بیشتر زیرزمینها، سه نوع آب می تواند به کفپوش شما آسیب برساند. آبهای زیرزمینی می توانند از پایین به محل نصب حمله كنند، آب جاری شده از بالا نیز می تواند به آن برسد و رطوبت در این محیط معمولاً مرطوب می تواند از هر طرف روی زمین تأثیر بگذارد. با استفاده از لاستیک، یک ماده پوشاننده سطحی دارید که به هر شکلی کاملاً غیرقابل نفوذ با آب است. توجه به این نکته ضروری است که در حالی که کفپوش به خودی خود آسیب نمی بیند، رطوبت می تواند در اکثر انواع تاتامی در اصفهان نفوذ کند، خصوصاً از طریق درزها در کاشی های لاستیکی و ورق ها.

غیرممکن به قالب

وجود رطوبت و رطوبت زیاد در زیرزمین ممکن است گاهی اوقات منجر به ایجاد مشکل در رشد قالب در زیر سطح کفپوش شود. این می تواند برای کیفیت هوا از محیط زیست مضر باشد. کفپوش لاستیکی پتانسیل ایجاد قالب در یک زیرزمین را از بین نمی برد، اما کفپوش خود میزبان مناسبی برای رشد قالب نیست، بنابراین به طور موثری به مشکل نمی افزاید. در مقابل، مواد کفپوش فرش و چوب می توانند مواد غذایی و شرایط مطلوب زندگی را برای قالب فراهم کنند.

تاتامی

شکل 1

بدون نیاز به چسب

اکثر تاتامی در اصفهان بدون چسب نصب شده اند و به راحتی به وزن و لبه های در هم تنیده کاشی ها تکیه می کنند تا کفپوش در جای خود قرار بگیرد. این امر به ویژه در زیرزمینها مفید است، جایی که افزایش رطوبت می تواند منجر به خرابی چسب شود. عدم نیاز به چسب نیز به این معنی است که دیگر لازم نیست نگران دود هوا در فضای محاصره شده و سایر خانه باشید.

نصب آسان

تاتامی در اصفهان نصب بسیار ساده ای است، بنابراین می توانید کفپوش را خود نصب کنید و هزینه استخدام پیمانکار را نیز پس انداز کنید. کفپوش معمولاً مستقیماً در زیر کف بتونی اعمال می شود. کاشی های جداگانه نیز به راحتی قابل جابجایی و تعویض هستند و در صورت تمایل به خلاص شدن از آن، کل کف قابل بازیافت است.

دوام عالی

لاستیک در برابر بسیاری از مواد رنگ آمیزی مقاوم است و سوراخ کردن، شکستن یا آسیب دیدن آن بسیار سخت است. در یک زیرزمین بر علیه بسیاری از سختی هایی که این محیط می تواند تحمل کند اثبات خواهد بود و حتی پس از وقوع سیل نیز می توان مواد را ترمیم کرد. این سفتی ذاتی به این معنی است که تاتامی   با کیفیت می تواند ده ها سال دوام بیاورد و انجام آن بسیار عالی به نظر می رسد.

نرم و ایمن

لاستیک قابل انعطاف است و مقداری بالشتک را فراهم می کند – بسیار بیشتر از مواد کفپوش سخت و حتی انواع مختلفی از فرش. این امر باعث می شود کف پوش های لاستیکی گزینه مناسبی برای اتاق های زیرزمین، اتاق بچه ها و مناطق ورزش باشد – فضاهایی که نه تنها از کوسن لاستیکی بلکه از دوام آن و تمیز کردن و نگهداری آسان آن بهره مند می شوند.

شکل 2

مشکلات کفپوش زیرزمینی لاستیکی

در هنگام انتخاب کفپوش لاستیکی برای زیرزمین خود چند اشکال احتمالی وجود دارد:

لکه ها: در حالی که لاستیک نسبت به بیشتر مواد رنگ آمیزی مقاوم است، برخی از مواد می توانند باعث تغییر رنگ شوند، از جمله اسیدهای خشن، گریس، روغن و برخی مواد شیمیایی مانند تورپتین. اگر از زیرزمین به عنوان یک گاراژ یا کارگاه استفاده می کنید، باید توجه داشته باشید که چه نوع ریخت و پاش می تواند به کفپوش آسیب برساند.| تاتامی در اصفهان

بو: کفپوش لاستیکی می تواند بوی لاستیک اتومبیل داشته باشد که در هنگام نصب کفپوش و با گذشت زمان قویترین است. بوی از نظر جسمی بی ضرر است، اما ممکن است افراد حساس از این امر ناراحت شوند. تهویه کمک می کند، بنابراین بعد از نصب کفپوش، پنجره ها و درها را تا آنجا که ممکن است در زیر زمین باز کنید.