تاتامی در اصفهان در ضخامت و تنوع رنگ بالا

کفپوش تاتامی بسته به کاربرد و فضای مورد استفاده در چندین قطر و تنوع  رنگ به شما عرضه میگردد.

در برخی رشته های ورزشی برای جلوگیری از آسیب ورزشکار میبایست تمهیداتی را اندیشید که در صورت برخورد فرد ورزشکار با زمین در حین تمرین یا مبارزات ورزشی آسیب چندانی به وی وارد نشود ، از این رو برای این امر میبایست که فضای کف محیط ورزشی به صورت ایمن تجهیز گردد.

فضای کف باشگاه را میتوان با کفپوش فومی ، تشک ورزشی ، کفپوش گرانولی و یا کفپوش تاتامی ایمن کرد ، اما نکته مهم این است که هر رشته ی ورزشی کفپوش مخصوص به خود را نیاز دارد به طور مثال برای یک رشته ی ورزشی نظیر کُشتی نمیتوانیم از کفپوش گرانولی استفاده کنیم چرا که کفپوش گرانولی نسبت به دیگر کفپوش های ورزشی دارای سطحی سفت ترو انعطاف کمتری میباشد و در صورت بر خورد فرد کُشتی گیر با زمین به وی آسیب وارد میشود از این رو برای این رشته میبایست تشک کُشتی را انتخاب نمود که دارای نرمی و انعطاف باشد و از آسیب به ورزشکار جلوگیری گردد .یا به طور مثال در یک رشته ورزشی نظیر بدنسازی که ورزشکار به طور مداوم با وزنه و یا دمبل مشغول تمرین میباشد نمیتوان از کفپوش تاتامی در اصفهان بهره برد چرا که تاتامی دارای سطحی نرم و منعطف میباشد و در صورت قرار گرفتن یا برخورد تجهیزات این رشته با سطح کفپوش ، تاتامی  دچار آسیب جدی و یا پارگی میگردد ، از این رو برای این رشته میبایست از گرانول باشگاهی استفاده کرد که دارای استحکامی بالا میباشد و در صورت برخورد دمبل یا وزنه با سطح کفپوش به نوعی میتوان گفت که این کفپوش خم به ابرو نمی آورد.

تاتامی در اصفهان جهت استفاده در فضاهای ورزشی بسته به رشته های ورزشی در ضخامت های 20- 25 – 30 و 50میل در ارس فوم عرضه میگردد.

تفاوت در ضخامت های قابل عرضه به دلیل تفاوت در نوع کاربرد کفپوش تاتامی میباشد ، برای مثال در یک رشته مثل حرکات اصلاحی و یا ایروبیک تاتامی در اصفهان با ضخامت20میل جوابگوی کار میباشد و برای رشته ای نظیر کاراته یا ورزش های رزمی به دلیل فشار وارده بر کفپوش تاتامی میبایست از تاتامی با قطر بیشتر (25میل یا30میل ) بهره گرفت.

نوع چیدمان کفپوش تاتامی به صورت کلی سلیقه ای بوده و هیچ الزامی در این مورد وجود ندارد و به همین دلیل چیدمان با اشکال یا تنوع رنگ مختلف صورت میگیرد .

تاتامی در اصفهان را در رشته های ورزشی بیشتر به صورت شطرنجی دو رنگ و یا کناره – وسط  دو رنگ (ردیف حاشیه یک رنگ و داخل حاشیه نیز با رنگی دیگر) چیده میشود.

در هنگام انتخاب و خرید کفپوش تاتامی ابتدا مقدار لازمه را محسابه نموده و خریداری کرده و ترجیحا در هنگام خرید  مقداری بیشتر تاتامی خرید نمایید تا با کمبود در میزان تاتامی محاسبه شده مواجه نشوید ، ارس فوم نیز تاتامی را در صورت اضاف آمدن از شما بدون کسر درصد بابت مرجوع کردن پس میگیرد.

پس از خرید تاتامی شروع به چیدن تاتامی در اصفهان نمایید و بهتر است که در مرحله اول ردیف اول را به صورت کامل در کنار هم قرار دهید(لبه ی پازلی را جدا نکنید) سپس در کنار هم قرار داده و در صورت عدم برخورد با مشکل لبه پازلی شکل تاتامی را از کفپوش جدا نمایید و بر روی سطح مقطع تاتامی کناری قرار داده و با کمی فشار در هم قرار دهید تا تاتامی دیگر از هم جدا نشده و به نوعی ثابت شود . برای برش کفپوش تاتامی به ابزار خاصی نیاز نیست و تاتامی در اصفهان به راحتی با یک کاتر(موکت بُر) بریده میشود .

در صورت نیاز به ثابت کردن این کفپوش در فضاهای محدود که به صورت کامل تاتامی نمیشوند میتوان قسمت های کناری را بر روی زمین چسب کرد تا به صورت استوار بماند.

برخی از مشتریان ارس فوم و دُرناتوی ترجیح میدهند که لبه قفلی تاتامی را جدا نکنند و به صورت کامل بر روی زمین قرار دهند که این مورد نیز هیچ اشکالی نداشته و در صورتی که امکان دارد به مشتریان توصیه میکنیم که در موقع جدا کردن لبه ی تاتامی آن را دور نریزند و نگه دارند که در صورت جابه جا شدن بتوانند لبه تاتامی در اصفهان را مجدد بر روی کفپوش قرار دهند.

کفپوش تاتامی را دُرناتوی نیز جهت مصارف مهدکودک ، اتاق کودک و خانه بازی نیز به شما عرضه  مینماید و شما میتوانید برای تجهیز مهد کودک و یا اتاق بازی کودک خود این کفپوش را با میز و صندلی کودک و یا دیگر تجهیزات خانه بازی از دُرناتوی خریداری نمایید.

تاتامی در اصفهان جهت مراکز کودک پرور بیشتر در ضخامت های 10 و 20 میل مورد استفاده قرار میگیرد ، همچنین میتوانید برای این کار از تاتامی طرح دار بهره بگیرید.

تاتامی طرح دار در ضخامت10میل و به صورت مربع 33*33میباشد که در بسته های9عددی (هر بسته1مترمربع) میباشد و در دو طرح اعداد و اشکال میباشد.

در مجموع تاتامی در اصفهان جهت رشته های ورزشی در نوع ضخیم و جهت مراکز کودک پرور در ضخامت های معمول مورد استفاده قرار میگیرد و با ایمن سازی فضاهای ذکرشده دیگر نگرانی چندانی از برخورد شخص ورزشکار در موقع ورزش و تمرین و یا برخورد کودک در حین بازی  با زمین وجود ندارد و به صورت قابل توجهی از آسیب های احتمالی نیز جلوگیری به عمل می آورد.