تاتامی در اصفهان

تشک تاتامی در اصفهان چیست؟

مزایای تشک های تاتامی در اصفهان

تاتامی در اصفهان (ویژگی های کفپوش تاتامی):

موارد استفاده کفپوش تاتامی:

درباره ی کفپوش های تاتامی شرکت ارس فوم

تاتامی در اصفهان (مصارف)

تاتامی در اصفهان (شرکت ارس فوم)

شکل 1تاتامی در اصفهان

شکل 2شرکت ارس فوم (تاتامی در اصفهان)

تاتامی در اصفهان

تشک تاتامی در اصفهان چیست؟

تشک های تاتامی شکل خاصی از کفپوش اند. طی ترکیب شدن فوم های ای وی آ با ترکیبات دیگر (فوم پلی اتیلن) تولید میشوند. تشک های تاتامی با کاربرد های متفاوتی که دارند خدمات متفاوتی را به مشتریان میدهند. لبه های هر تیکه ی تاتامی مانند پازل میباشد. اینگونه تاتمی ها در هم فرو رفته و قفل میشوند. در نتیجه باعث بوجود آمدن تشکی بزرگتر میشوند.

سطح تشک های تاتمی بسیار نرم و اسفنجی گونه است. تشک های تاتمی در عین داشتن ظاهری یکسان انواع متفاوتی دارند. تفاوت تشک های تاتمی در مواد سازنده ی آنها و ضخامت و طول آنها میباشند. این تفاوت ها باعث ایجاد کاربرد های متفاوتی را در بردارند. برای استفاده های خاص و متنوع طراحی میگردند و به دنیای تاتمی و کفپوش جامعیت میبخشند. نصب تشک های تاتمی بسیار آسان بوده به گونه ای که افراد عادی هم قادر به نصب آنها میباشند. شستشوی تاتامی ر اصفهان بسیار آسان بوده است. به گونه ای که شما میتوانید آنها را جدا کرده شسته و خشک کنید و سپس مجدداً نصب کنید.

مزایای تشک های تاتامی در اصفهان

وزن کم تشکهای تاتامی به آنها این قابلیت را میدهد که حمل و نقل آسانی را برای شما فراهم کنند. این تشک های پرکاربرد بهداشتی میباشند. پرزدار نمیشوند و از مواد حساسیت زا در ترکیبات آنها استفاده نشده است.

تشک های تاتامی در اصفهان نرم میباشند. لبه های تیز و خراشنده ای که برای کاربر ایجاد آسیب دیدگی میکنند ندارند. تشکهای تاتامی در اصفهان در طرح بندی های متفاوتی و رنگ های زیبا تولید و عرضه میگردد.

تهیه ی تشک های تاتامی مناسب و مقرون به صرفه است.

قابلیت ارتجاعی بالایی دارند که باعث ضربه گیری بالا در تاتامی میشوند.

قابلیت شستشوی راحت ویژگی دیگری که این تشک ها را منحصر به فرد میکنند.

نصب و اجرای ساده و کاربر فهم یکی دیگر از مزایای تشک های تاتامی در اصفهان میباشند.

تاتامی در اصفهان (ویژگی های کفپوش تاتامی):

  • جنس مناسب کفپوش و قابل ارتجاع بودن آن
  • استفاده از رنگ هاي شاد و فرح بخش در تولید تاتامی
  • دقت در مسائل بهداشتی در حین تولید تاتامی
  • عدم وجود قسمت های خراشنده در تاتامی ها
  • نصب و جابجایی آسان در تاتامی در اصفهان
  • شستشوی آسان و همچنین عدم تغییر رنگ پس از شست و شو
تاتامی-در-اصفهان

تاتامی-در-اصفهان

شکل 1تاتامی در اصفهان

موارد استفاده کفپوش تاتامی:

  • باشگاه ها و سالن های ورزشی
  • پارک و زمین بازی کودکان
  • مهدکودک و اتاق کودک

کفپوش تاتامی ارس فوم با توجه به استانداردهای جهانی TUV آلمان طراحی و تولیدشده است و عرضه میشود. کف پوش تاتامی در سال های آتی به ورزشگاه ها راه خود را باز کرده است. به علاوه به منازل، مهدکودک ها، پارک کودکان و دیگر فضاهای بازی نیز خود را نمایان کرده است. به دلیل وجود سطحی نرم میتوان در هر مکانی از آنها استفاده کرد. همچنین قابلیت قفل شدن آنها نیز این امکان را میدهد که هر مکانی قابلیت استفاده از آنها را داشته باشد.

تاتمی کفپوش بر روی انواع سطوح ثابت، زمین، سطوح سخت و حتی بر روی برخی از کفپوشها قابلیت نصب دارند. همین نصب آسان است که آنها را جزو بهترین ها و پرفروش ها قرار داده است. شایان به ذکر است که کفپوش تاتامی های ارس فوم دارای گواهی بهداشت است. این موضوع باعث شادابی کودکان میشود. سلامت ورزشکاران را نیز فراهم میکند.

کفپوش تاتامی با فومی نرم و انعطاف عالی جهت پوشش سطحی کف و دیوارها استفاده میشوند. همچنین امنیت مکان هایی که نیاز به ایمن سازی دارند را فراهم میکنند. این کفپوش ها کاربرد برای افراد متفاوتی از جمله گروه های افراد زیر دارند:

سالمندان

معلولان

ورزشکاران مبتدی و حرفه ای

رزمی کاران

استفاده در باشگاه های ورزشی

فضاهای باز ورزش صبحگاهی

و سایر افرادی که خطر برخوردشان با زمین وجود دارد قابل استفاده اند. فلذا کفپوش های تاتامی بهترین گزینه برای ایمن سازی محیط بازی و فعالیت کودکان در مهد های کودک میباشند. اتاق ها و پارک های بازی را نیز به دلیل قیمت مناسب با کیفیت بالا مقرون به صرفه و ایمن میسازد.

درباره ی کفپوش های تاتامی شرکت ارس فوم

ما با کیفیت عالی و قیمت مناسب کفپوش تاتامی توانستیم رضایت صاحبان صنایع تولیدی و مشتریان عزیز را کسب کنیم. محصولات فومی ارس فوم را در زمره محصولات صادراتی قراردهیم. ارس فوم با رعایت استانداردها ی لازم واستفاده از دستگاه های پیشرفته توانسته خود را در صدر قرار دهد. ارس فوم با تولید تاتامی و فروش اینترنتی توانسته خود را به عنوان فروشگاه آنلاین برترانواع محصولات فوم مطرح کند.

بهترین نوع کفپوش تاتامی را در فروشگاه آنلاین ارس فوم با قیمت مناسب تهیه کنید و مفهوم رضایت را متوجه بشوید. کفپوش های تاتامی در رنگها و ضخامت های مختلف تولید میشوند. در مهدهای کودک، مکانها ی ورزشی، بیمارستانها، آسایشگاهها، مدرسه‌ها، منازل (اطاق کودک) و…. به کار برده میشوند.

ارس فوم در صنعت تولید فوم های فشرده EVA برترین در خاورمیانه میباشد. این هم به دلیل تکنولوژی برتر ایرانی، با نظارت کارشناسان و مدعیان این صنعت است. تخصص ما در تولید کفپوش برای بیش از70% از مراکز آموزشی تفریحی و ورزشی کل کشور نمایان قدرت ماست.

تاتامی-در-اصفهان

تاتامی-در-اصفهان

شکل 2شرکت ارس فوم (تاتامی در اصفهان)

تاتامی در اصفهان (مصارف)

کفپوش مهدکودک

کفپوش پارک

فوم کفپوش

فوم کودک

کفپوش پیلاتس

ورزشی

بازی

تاتامی در اصفهان (شرکت ارس فوم)

شما هم برای تهیه ی کفپوش های تاتامی در اصفهان میتوانید به شرکت ارس فوم مراجعه کنید.

شرکت ارس فوم با تیمی متخصص و مجرب طی سالیان سال است که در حال خدمت به مشتریان گرامی است.

قیمت و ارزانی در شرکت ارس فوم یافت میشود.

اگر شما هم به دنبال کفپوش تاتمی میگردید همین حالا با شرکت ارس فوم تماس حاصل کنید.

کیفیت اتفاقی نیست.

همین حالا با ما تماس حاصل کنید.