تولید تاتامی در اصفهان ،که یک کفپوش با حالت اسفنجی است که توسط  کلیرهای اطراف خود با دیگر کفپوش‌ها سطح بیشتر را می پوشاند. در تولید کفپوش تاتامی از مواد eva که مشتقی از نفت می باشد استفاده می شود . eva شامل رنگ استاتیک و محلول خاص دیگر توسط میکسر مخلوط می‌شود و ماده اصلی ساخته می‌شود. کفپوش تاتامی که از eva و رنگ ساخت آن شروع می‌شود، دستگاه ماده eva را پس از یک ساعت به رول تبدیل می‌کند که البته با تکرار چندین بار غلتک های سرد و گرم است تا بدون ایجاد شکاف رول تاتامی اصفهان ایجاد شود. پس از این مرحله برش شروع می شود که آن نیز پرسه پیچیده خود را دارد و با دستگاه مخصوص برش ها انجام می شود. تاتامی در اصفهان رنگ بندی بسیار فوق العاده و طبیعی دارد که خصوصیات خوب برای این کفپوش پرمصرف به حساب می‌آید .

تاتامی در اصفهان با رنگهای بسیار متنوع در بازار عرضه می‌شود و شما با هر سلیقه شوق و ذوق که باشید میتوانید انتخاب دلچسب خود را داشته باشید. حتی شما می توانید تاتامی در اصفهان  را گاهی دو رنگ و گاهی اوقات حتی با سه رنگ هم سفارش دهید، مثلاً یک طرف قرمز طرف دیگر آبی وسط آن را هم نارنجی انتخاب کنید. و اما تاتامی در اصفهان طرح های مختلف و جالب توجهی هم دارد برای مثال اگر شما تاتامی های خود را برای مهد کودک انتخاب می کنید می توانید بر روی آن حروف انگلیسی فارسی و یا عداد را حک کنید و یا شکل حیوانات را حک کنید. این کار برای خانه بازی ها بسیار جالب می‌شود و کودکان را به وجد می آورد همچنین استفاده آنها در مهد کودک و خانه بازی ها جنبه آموزشی نیز به خود می‌گیرد و کودکان با رنگها اعداد حروف حیوانات بیشتر آشنا می شوند و زودتر هم یاد می‌گیرند. همچنین عکس انواع میوه ها را هم شما می توانید بر روی تاتامی در اصفهان حک کنید.

 تاتامی در اصفهان بین تمام کفپوش های دیگر بسیار پرطرفدار و پرمصرف و بی شک بهترین گزینه برای انتخاب مشاغلی مثل ورزشگاه ها مهدکودک‌ها خانه بازی‌ها و حتی منازل بوده و هست و خواسته های شما و انتظاراتتان را از یک کفپوش  به خوبی برآورده می سازد و شما در ادامه مطلب به این موضوع بیشتر پی خواهید برد.

تاتامی در اصفهان بسیار از ایمنی بالایی برخوردار است و شما با نصب کردن آن در مکان مورد نظر از امنیت و ایمنی آن اطمینان خواهید داشت.

 تاتامی در اصفهان نرم انعطاف‌پذیر ضربه‌گیر کاهش صدایی که از برخورد وسیله‌ای بر زمین می خورد میشود.

 تاتامی در اصفهان ضخامت های گوناگون دارد و شما بسته به نیاز خود ضخامت آن را انتخاب می کنید برای مثال اگر شما تاتامی در اصفهان را برای خانه بازی و مهدکودک می‌خواهید پیشنهاد می کنیم حتما ضخامت آن را ۱۵ تا ۲۰ میل انتخاب کنید چون این تاتامی در اصفهان قابلیت ارتجاعی بیشتری داشته و تا حدود زیادی مانع از آسیب دیدگی کودکان در حین زمین خوردن و برخوردها می‌شود و اگر برای ورزشگاه‌ها می‌خواهید توجه داشته باشید تاتامی در اصفهان باید قابلیت ارتجاعی کمتر داشته باشد و سخت تر باشد برای رشته های رزمی پیشنهاد می‌شود از تاتامی در اصفهان با ضخامت ۲۵ تا ۳۰ میل استفاده کنید. همچنین برای ورزش هایی که بسیار زیاد برخورد دارند و زمین خوردن ها در آن بسیار اتفاق می‌افتد بهتر است از تاتامی در اصفهان با ضخامت ۵۰ میل استفاده کنید.

تاتامی در اصفهان  ابعاد گوناگونی نیز دارد شما می توانید آنها را در ابعاد 50 در 50 و یا در ابعاد 1در 1 و 2 در 2 سفارش دهید ولی پر مصرف ترین نوع آن 1 در 1 است.

تاتامی در اصفهان نصب راحتی دارد شما برای نصب آن نیاز به پیچ و مهره ابزار و یا چسب ندارید کناره‌های تاتامی در اصفهان که به صورت پازل است به آسانی در هم فرو می‌روند و در هم قفل می‌شوند و مانع از جابجایی لیز خوردن می شوند.

تاتامی در اصفهان شستشوی بسیار راحت دارد و شما به آسانی می توانید آن را بشویید و خشک کنید و مجددا نصب کنید. این کفپوش ضد آب می باشد و شما با مواد شوینده خانگی به راحتی می توانید آن را تمیز کنید. شما می توانید یک تی را بردارید آن را مرطوب کنید و بر روی تاتامی در اصفهان خود بکشید و آنها را به راحتی تمیز کنید. نکته جالب اینکه اگر قسمتی از تاتامی در اصفهان کثیف شود نیازی نیست که شما  همه کفپوش را بشویید فقط کافیست همان قسمت را جدا کنید و آن را بشویید و پس از خشک شدن دوباره آن را نصب کنید. پیشنهاد می کنیم برای اینکه عمر تاتامی در اصفهان شما زیاد شود و شما بتوانید سالهای بیشتر از آن به خوبی استفاده کنید هر سال یک بار آنها را تمیز بشویید. نکته مهم اینکه در شستن آن هرگز از مواد سفید کننده استفاده نکنید این کار عمر تاتامی در اصفهان شمارا کم میکند. رنگ آن را به مرور کم‌رنگ و همچنین باعث پوسیدگی تدریجی آن می‌شود. عمر مفید تاتامی در اصفهان ۲۰ سال است ولی شما با استفاده درست و به جا می توانید حتی بیشتر از دو دهه این کفپوش را حفظ کنید و از آن استفاده کنید تاتامی در اصفهان نسبت به دیگر کفپوش ها قیمت پایین دارد که با کارکردها و خصوصیاتی که دارد، نظر هر خریداری را جذب می‌کند.

 تاتامی در اصفهان را می‌توانید در مهدکودک‌ها نصب کنید و بر روی آن وسایل بازی مثل ماهی تعادلی استخر توپ صندلی استار، میز چیکو بگذارید و امنیت، زیبایی کیفیت، مکان خود لذت ببرید همچنین شما برای اتاق کودک خود نیز می‌توان از این کفپوش استفاده کنید و امنیت زیبایی را به اتاق کودک خود بیاورید و وسایل بازی کودک را بر روی آن بچینید .

خلاصه: تاتامی در اصفهان یکی از مرغوب ترین کفپوش ها به حساب می آید که بسیار پرفروش بین دیگر کفپوش ها می باشد اگر شما به دنبال یک کفپوش برای مراکز مثل باشگاه های ورزشی و اتاق کودک و یا مهد کودک ها و خانه بازی ها هستید حتماً تاتمی در اصفهان را امتحان کنید چراکه تاتامی در اصفهان بسیار پر کاربرد کارایی عالی دارد و عمر مفید آن ۲۰ سال میباشد شستشوی آن بسیار راحت و زود خشک می شود ضد آب است و در رنگ بندی های متفاوت و حتی شکل های مختلف نیز می توانید آن را سفارش بدهید تاتامی در اصفهان در ابعاد 50 در 50 و 1 در 1 و 2 در 2 با ضخامت های مختلف عرضه می شود. و در آخر شما با انتخاب تاتامی در اصفهان یک انتخاب مطمئن خواهید داشت.