تاتامی در اصفهان کفپوش نرمی هست از جنس فوم با ضخامت ها و رنگ های گوناگون که بسته به کار مورد نظر انتخاب می‌شود.

 تاتامی در اصفهان، در ابعاد مختلف ۵۰ سانتیمتر در ۵۰ سانتیمتری یا یک سانتی متری در یک سانتی‌متری و یا دو در دو عرضه می‌شود و رنگبندی آن نیز در ۵ رنگ اصلی سبز قرمز و آبی، نارنجی ،زرد. می باشد و اگر رنگ بندی و یا طرح خاصی مورد نظر ما باشد می‌توانیم تاتامی در اصفهان خود را از طریق عرضه کننده آن سفارش دهیم. زخامت آن نیز از ۱۰ تا ۵۰ میلیمتر متفاوت است. عمده استفاده از تاتامی در اصفهان در ورزش ها و یا مهدکودک ها می باشد برای انتخاب تاتامی در اصفهان  باید دقت کرد که برای چه مصارف و کارکردهایی آن را خریداری می نماییم.مثلاً برای ورزش های رزمی یا کشتی ورزش هایی که زمین خوردن ها در آن بسیار اتفاق می‌افتد توجه به ضخامت آن بسیار حائز اهمیت است و باید تاتامی در اصفهان با ضخامت ۵۰ میلمتری یک در یک انتخاب نمود و گرنه به مرور زمان آسیب‌های ورزشی مکرری رخ خواهد داد، و برای پوشش محیط کارگاه ها استفاده از تاتامی دو در دو و با ضخامت ۱۰ تا ۲۰ میلیمتر می توان استفاده کرد و همینطور برای مهد کودک‌ها از تاتامی در  اصفهان یک در یک با ضخامت ۲۰ میلیمتر پیشنهاد شده است.

تاتامی در  اصفهان نیازی به چسب و یا هر وسیله دیگری برای نصب ندارد و به راحتی با در کنار هم قرار دادن این تکه های تاتامی می‌توان آنها را کنار هم به راحتی نصب کرد.

عمر تاتامی در اصفهان می‌توان گفت ۲۰ سال می‌باشد. البته نباید این نکته را فراموش کرد که شیوه استفاده کردن و یا مدت  زمانی که تاتامی را مورد استفاده قرار می‌ دهیم میتواند  این رقم را بالا و پایین ببرد.

تاتامی در اصفهان به آسانی قابل شستشو می باشد و با وسایل شستشو دهنده های خانگی و یا یک دستمال مرطوب می‌توان آنها را تمیز کرد ویا آن تکه را جدا کرد و آن را شست و پس از خشک شدن  دوباره آن را نصب کرد. تاتامی در اصفهان ضد آب بوده و آب در آن نفوذ پیدا نمیکند و این مورد مانع پوسیدگی آن می‌شود. همینطور میتوان با استفاده از یک طی مرطوب همان طور که تاتامی ها نصب هستند آن هارا تمیز کرد. و این نکته را باید در نظر داشت که در شستشوی تاتامی در اصفهان هرگز از مواد سفید کننده استفاده نکنیم چرا که عمر تاتامی را کم کرده و باعث پوسیدگی و از بین رفتن تدریجی آن می‌شود.

اما اگر به درستی از آن استفاد ه کنیم میتوان انتظار بیش از بیست سال کار کرد را هم از یک تاتامی خوب داشت.

به طور خلاصه تاتامی در اصفهان  با کیفیت و انعطاف و نرمی که دارند به سادگی می توانند خواسته های ما را از یک کفپوش به خوبی بر طرف نمایند. و با نصب راحت و سریع که دارند استفاده از آنها را برای مصرف‌کنندگان آسان کرده است تاتامی در اصفهان را میتوانیم انتخاب کنیم و از کیفیت و کارایی بالایی که دارند و تنوع رنگ ابعاد و ضخامت آن و همینطور قابلیت خوب و آسان آن برای شستشو بهره ببریم.