تاتامی در اصفهان، کفپوش نرم و انعطاف‌پذیر با رنگ و سایز و ضخامت و ابعاد مختلف می باشد که شما می توانید بسته به نیاز و کاربرد خود آن را تهیه کرده و به آسانی نصب کنید.

تاتامی در اصفهان، از ترکیب شدن فوم هایی به نام ای وی آ با دیگر ترکیبات فوم پلی اتیلن ساخته می شود و قابل استفاده در مکان هایی می باشد که نیاز به کفپوش نرم است.

تاتامی در اصفهان را میتوان با سایزهای 50 در 50 و یا 1 در 1 و 2در 2 ،  رنگ های اصلی سبز، قرمز، نارنجی، آبی، زرد و ضخامت ۱۰ ، ۱۵ ،  ۲۰ ، ۲۵ ، ۳۰ ، ۴۰ ، ۴۵ ، ۵۰ بسته به نیاز خود تهیه کرد. نصب آسان داشته و نیازی به چسب و یا هر وسیله دیگری ندارد چرا که لبه های پازلی تاتامی در اصفهان به آسانی در هم فرو رفته و محکم می شوند و همچنین به سادگی هم باز می شوند و ما با کنار هم قرار دادن تکه هایی از تاتامی در اصفهان یک تشکل بزرگ با نصب راحت خواهیم داشت.

تاتامی در اصفهان شستشوی آسان دارد به طور مثال اگر یک تکه از این تاتامی کثیف شود به راحتی آن را جدا کرده می‌شویم و پس از خشک شدن دوباره سر جای خود قرار می دهیم و نیازی نیست که کل تشک را بشوییم. همچنین برای شستشو و تمیز کردن کل تاتامی، می توان تی را مرطوب کرد و روی تاتامی در اصفهان بکشیم و به آسانی آن را تمیز کنیم. برای شستشوی تاتامی در اصفهان میتوان از مواد شستشو دهنده خانگی نیز استفاده کرد.البته توجه داشته باشید که از مواد سفید کننده هرکز استفاده نشود چرا که به مرور باعث پوسیدگی و از بین رفتن تاتامی در اصفهان ما میشود.

تاتامی در اصفهان کاربردهای بسیار گوناگون دارد که ما در ادامه به توضیحی از آن ها می پردازیم.

تاتامی در اصفهان را می‌توان خریداری کرد و در مهد کودک ها مورد استفاده قرار داد. برای خرید تاتامی مهدکودک یا تاتامی اتاق کودک باید به حالت ارتجاعی آن توجه بسیاری داشته باشیم به دلیل اینکه بچه‌ها جنب و جوش های فراوانی دارند و تحرک بالا که گاهی ممکن است موجب آسیب آنان شود   بنا بر این تاتامی در اصفهان ما باید حالت ارتجاعی بالایی داشته باشد که هین زمین خوردن کودک از آسیب جدی جلوگیری کند برای این منظور تاتامی با ضخامت 10 و 20 میل پیشنهاد می‌شود.

تاتامی در اصفهان، برای مکانهای ورزشی بیشترین کاربرد این نوع کفپوش می باشد. برای رشته های رزمی که زمین خوردن ها و برخوردها در آن زیاد اتفاق می‌افتد بهتر است از تاتامی در اصفهان با ضخامت ۳۰ میل استفاده شود. و برای رشته‌هایی مثل کشتی تاتامی با ضخامت ۵۰ میل توصیه می شود.   یک نوع تاتامی در اصفهان با نام کفپوش تاتامی فدراسیونی موجود می باشد که دارای درجه سختی بالایی نسبت به تاتمی های معمولی است و دوام و ماندگاری بالا نیز دارا می باشد عمر مفید تاتامی در اصفهان ۲۰ سال می باشد اما باید توجه کرد که شیوه استفاده مدت زمان و کاربردهای ما از تاتامی در اصفهان این رقم را بالا و پایین می برد.

تاتامی در اصفهان را برای منازل، شهربازی، مهدکودک، آموزشگاه های کودک و هر فضایی که نیاز به کفپوش نرم باشد میتوان استفاده کرد. قیمت ارزان نصب راحت شستشوی آسان تنوع رنگ ابعاد ضخامت تاتامی در اصفهان انتخاب آن را به عنوان بهترین گزینه بین خریداران کفپوش بسیار بالا برده است.

تاتامی در اصفهان دارای ایمنی بالایی است و می‌توان آن را در کنار وسایل بازی بچه ها مانند تاب و سرسره موزی و یا ماهی تعادل کودک، ترامپولین، تونل هزار پا همچنین استخرتوپ کودک نصب کرد و از محل بازی  اطمینان بیشتری پیدا کرد.

تاتامی در اصفهان را می‌توان به دلخواه سفارش داد و یا حتی رنگ و شکل خاصی که در نظر داریم روی آن حک کنیم و یا آنها را به گونه‌ای آموزشی انتخاب کنیم مثل اینکه حروف انگلیسی و یا فارسی و یا اعداد را روی آن حک کنیم.

به طور خلاصه: تاتامی در اصفهان یک کفپوش نرم و انعطاف پذیر با خاصیت ارتجاعی، ابعاد و شکل و ضخامت و رنگ گوناگون در بین مردم بسیار پرطرفدار می باشد. شستشوی بسیار آسان دارد و به سادگی می‌توان آن را شسته و خشک کرد و  بدون هیچ وسیله کمکی آن را نصب کرد. به دلیل لبه های پازلی که دارد در هم فرو می روند و محکم می شود. کاربرد های گوناگون داشته و با توجه به نوع فعالیت خود به دلخواه می توان تاتامی خود را انتخاب کنیم عمر مفید تاتامی در اصفهان 20 سال می باشد که با توجه به کاربرد خوب و عمر بالایی که دارند می‌توان به مدت زیادی از آن استفاده کرد.