کفپوش گرانولی | ایجاد یک سالن ورزشی خانگی ایده آل برای هر علاقه مندان به ورزش است و فضای شخصی را در اختیار شما قرار می دهد تا همانطور که دوست دارید طراحی کنید و از دلخواه خود استفاده کنید. به عنوان فضای شخصی خود می توانید اطمینان حاصل کنید که تجهیزات مورد نیاز را در اختیار دارید و ماشین آلات هرگز در صورت نیاز به آنها گرفته نمی شود.

آنچه فقط به بعضی علاقه دارد، تغییر زندگی برای دیگران است. یک سالن بدنسازی می تواند روشی درخشان برای انجام ورزشهای لازم در فاصله های کوتاه بین کارها باشد. وقتی اقامت در والدین در خانه یا یک کارگر آزاد، حتی یک فرد مسن، داشتن یک سالن ورزشی در خانه شما زمان مسافرت و هرگونه ناراحتی را در هنگام عجله یا دویدن پشت سر می گذارد. مخصوص والدینی که نمی توانند روزانه یک ساعت یا دو از خانه بیرون بروند راحت است، بدنسازی در خانه شما به معنای این است که می توانید فرزندان خود را نزدیک نگه دارید. حال، مانند هر پروژه خانه، چند عنصر برای دستیابی به مؤثرترین سالن بدنسازی در خانه باید در نظر بگیرید:

فضا

سالن ورزشی منزل شما فضای شخصی شما است، به همین ترتیب می توانید فضای مورد نظر خود را طراحی کنید. با این وجود عناصری وجود دارد که باید در طول راه از امنیت شما اطمینان حاصل کنند. یکی از این عناصر مهم کفپوش است. کفپوش گرانولی مناسب باید هر دو به اندازه کافی محکم باشد تا از آن محافظت کند، در حالی که به اندازه کافی نرم برای کوسن است.

هنگام برخورد با وزنه های سنگین، میله ها و بدن، کفپوش های گرانولی محافظ و کوسن ایده آل هستند. چه با استفاده از تشک های نورد لاستیکی که در صورت لزوم قابل تنظیم باشد و یا تشک با روکش کاشی که در هنگام انجام تمرینات زمینی بالشتک کاملی را ارائه می دهد، کفپوش از شما و تجهیزات شما در طول استفاده محافظت می کند. هنگام برخورد با وزنه های سنگین، میله ها و بدن، کفپوش های محافظ و کوسن ایده آل هستند. چه با استفاده از تشک های نورد لاستیکی که در صورت لزوم قابل تنظیم باشد و یا تشک با روکش کاشی که در هنگام انجام تمرینات زمینی بالشتک کاملی را ارائه می دهد، کفپوش از شما و تجهیزات شما در طول استفاده محافظت می کند.

کفپوش گرانول

شکل 1

بودجه

تجهیزات بدنسازی به طور کلی گران است، اما اگر برنامه ریزی صحیح مراحل خود را انجام دهید، لازم نیست ساخت یک سالن ورزشی خانگی بسیار هزینه بر باشد. مردم مبلغ زیادی را صرف تجهیزات قلبی غیر ضروری، چند سالن بدنسازی و محصولات تخصصی گران قیمت می کنند که به همان اندازه مؤثر نیستند. هیچ دلیلی وجود ندارد که شما نتوانید یک سالن ورزشی کاملاً کاربردی ایجاد کنید که آزمایش زمان را تحمل کند. مکانهای زیادی برای خرید تجهیزات تناسب اندام استفاده شده، مانند تبلیغات طبقه بندی شده و سایتهای حراج مانند که در آن شما اغلب قادر خواهید بود تجهیزات کمتری از نیمی از هزینه های جدید خود را تهیه کنید. بسیاری از مغازه ها نیز از محصولات ویژه سهام قدیمی برخوردار هستند. نکته ای که باید با تجهیزات بدنسازی به خاطر بسپارید این است که برای انجام کار نیازی به جدیدترین مدل نیست. مجموعه سبکهای قدیمی تر نیز به همین ترتیب کار می کنند.

به خاطر داشته باشید که ورزشگاه خانگی شما با گذشت زمان تکامل می یابد. با اصول اولیه شروع کنید و به روزرسانی های مورد نیاز خود را نگه دارید. وقتی زمان و قیمت مناسب است می توانید آن موارد اضافی را ایجاد کنید، با چند مورد اصلی شروع کنید و با گذشت زمان سالن بدنسازی شما رشد خواهد کرد.

کفپوش گرانول

شکل 2

تجهیزات ضروری

ملزومات یک سالن ورزشی در خانه چند قطعه مهم از تجهیزات را شامل می شود:

تاتامی در اصفهان (شرکت ارس فوم)

شما هم برای تهیه ی کفپوش های تاتامی در اصفهان میتوانید به شرکت ارس فوم مراجعه کنید.

، شرکت ارس فوم در زمینه تولید و عرضه انواع فوم ها، کارتن پلاست ها، تاتامی ها، تجهیزات مهدکودک، کف پوش گرانولی و پلی کربنات ها فعالیت دارد.

شرکت ارس فوم با تیمی متخصص و مجرب طی سالیان سال است که در حال خدمت به مشتریان گرامی است.

قیمت و ارزانی در شرکت ارس فوم یافت میشود.

اگر شما هم به دنبال کفپوش تاتمی میگردید همین حالا با شرکت ارس فوم تماس حاصل کنید.

کیفیت اتفاقی نیست. همین حالا با ما تماس حاصل کنید.