نصب گرانول باشگاهی

کاشی های لاستیکی از ساده ترین مواد کفپوش برای نصب هستند. برخی از محصولات کاشی از لبه های به هم پیوسته استفاده می کنند، در حالی که برخی دیگر از سیستم پین لبه استفاده می کنند که کاشی ها را در کنار هم نگه می دارد. کاشی ها به راحتی با یک چاقوی تیز بریده می شوند. همچنین کاشی های لاستیکی چسبنده ای وجود دارد، هرچند که این موارد برای DIYers کمتر رایج هستند زیرا نصب آنها پیچیده تر است.

  • هشدار

اگرچه لاستیک نسبتاً در برابر آتش سوزی نسبتاً مقاوم است، مواد لاستیکی مصنوعی، پس از قرار گرفتن در معرض حرارت کافی، باعث آتش سوزی می شوند، ممکن است گازهای سمی تولید کنند. برای جلوگیری از این امر، محصولاتی را انتخاب کنید که حاوی مواد PVC نباشند. اگر کف پوش چسبیده بود، چسب ها ممکن است مستعد آتش شوند.

راحتی و راحتی

با وجود دوام، گرانول باشگاهی زیر کف نرم است. این یکی از اصلی ترین دلایل محبوبیت آن در اتاق های ورزش و سالن های بازی است. به طور کلی، هرچه کفپوش ضخیم تر باشد، نرمتر خواهد بود. برخی از انواع کفپوش های لاستیکی کوسن پارچه ای، چوب پنبه ای یا پشتی لاستیکی را به آن اضافه کرده اند. کشش کف کف لاستیکی باعث می شود تا پیاده روی در آن بسیار آرام باشد. پاشنه ها را کلیک نکنید و اشیاء را رها نکنید، همانطور که در اکثر طبقات سطح سخت انجام می شود، چسبیده و جمع نمی شوند.

کشش کف کف لاستیکی باعث می شود تا پیاده روی در آن بسیار آرام باشد. پاشنه ها را کلیک نکنید و اشیاء را رها نکنید، همانطور که در اکثر طبقات سطح سخت انجام می شود، چسبیده و جمع نمی شوند. از طرف دیگر، کاشی های لاستیکی صاف و بدون توضیحات هنگام خیس شدن می توانند لغزنده باشند. اگر کف دستمال زده و صیقل داده شود، این مشکل حتی بدتر می شود.

گرانول باشگاهی

شکل 3

آیا گرانول باشگاهی برای شما مناسب است؟

با توجه به جوانب مثبت و منفی کف پوش های لاستیکی، مهم است که کفپوش را انتخاب کنید که در اکثر موارد، اگر نه همه، نیازهای شما را برآورده کند. والدین و افرادی که نصب و تمیز کردن آسان دارند، ممکن است به دنبال گرانول باشگاهی برای برخی از اتاقهای خود باشند.

با دوام و نصب آسان

با وجود شیوه های نصب و راه اندازی بسیار مختلف، مانند لبه های درهم تنیده یا پین های لبه، می توانید یک پروژه نصب گرانول باشگاهی را با سهولت بیشتری نسبت به برخی از مواد دیگر حل کنید. کف لاستیکی که به بهترین شکل ممکن نگهداری شود می تواند تا 20 سال دوام داشته باشد.

گرانول باشگاهی

شکل 4

زیر پا نرم و ساکت

نرمی بسیاری از مواد کف پوش لاستیکی آنها را برای اتاق های ورزش و سالن های بازی مناسب می کند. حتی بهتر: گرانول باشگاهی به خاطر خاصیت ارتجاعی که خبر والایی برای والدین است، پیاده روی آرام است.

انواع طرح ها

هنگام جستجو به کفپوش های لاستیکی، رنگ ها و بافت های زیادی وجود دارد که می تواند برای کسی که مرتباً نظر خود را در مورد چه سبکی دوست دارد بهتر تغییر دهد، یک نکته عالی باشد.